info@ozpapano.com +90 262 751 1844

Kurumsal

Değerli Müşterilerimiz ;

2008 Yılında kurulan firmamız, uzman ve deneyimli kadrosuyla siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan kıvanç duyarız.

Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için imalat sahamızı 2000 m2’lik yeni fabrikamıza taşımış bulunmaktayız.
Son teknolojik gelişmeleri takip ederek, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak amacıyla bünyemize NC ve CNC makinelerini de katıp üretim ve ulaşımı hızlandırdık.

Firma olarak Müşteri istek ve şikayetlerini mutlaka dikkate alıp sürekli çözüm üreterek eni iyi ve en kaliteli ürün yapma arzusundayız.

Amacımız sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet sunmaktır. Bu inanç ve iradeyle sizlere kolaylık sağlayabilecek her ürünün detayını görebileceğinizi düşündüğümüz geniş kapsamlı bir katalog çalışmamızı hizmetinize sunmuş bulunmaktayız.

Ürün yelpazemizde alçak gerilim, şantiye panoları, dikili tip monoblok, dikili tip modüler, dağıtım panoları, ev tipi sayaç panoları, dikili tip sayaç panoları, güç kompanzasyon panoları, sahra tipi saha panoları, taban saclı panolar olmak üzere her türlü özel pano imalatı ve montajı da yapılmaktadır.

Kalite Politikamız ;

Müşteri memnuniyetini felsefe olarak benimsemiş olan ekibimiz, bu yönde çağdaş dinamik, akılcı ve modern yaklaşımlarla müşteri beklentilerine kaliteli ürün ve hizmet verebilmek için güçlü alt yapı oluşturduk.

Modern ürünler tasarlayıp rekabetçi yapıya uygun çalışmalarımızı, sürekli iyileştirme mantığı içerisinde olup takım ruhuyla çalışarak müşteri memnuniyetini yakalamaktır.

Bu vesileyle siz değerli müşterilerimize saygı ve sevgilerimizi sunar hayırlı ve kazançlı çalışmalar temenni ederiz.

Saygılarımızla,